Medžiagų gidas

Futurotic Plius

Sudėtis: Termo plastikas elastomeras (PVC ir silikono mišinys)

Savybės: Sukurtas taip, kad atkartotų tikrą odą. Dėl aukšto molekulinio tankumo medžiaga yra lanksti ir elastinga.

Priežiūros reikalavimai: Iš šios medžiagos sukurtos erotinės prekės yra sunkiau valomos, bakterijos ant jų kaupiasi nepaprastai lengvai – patariame visuomet naudoti kartu su prezervatyvu. Odą atkartojantys žaisliukai yra nepaprastai jautrūs, valykite juos šiltu vandeniu ir specialiu valikliu ar antibakteriniu muilu kiekvieną kartą prieš ir po naudojimo. Po kiekvieno panaudojimo galite pabarstyti žaisliuką specialia priežiūros pudra – taip intymusis aksesuaras netaps lipnus, nepraras tekstūros. Laikykite atskirai nuo kitų erotinių prekių, geriausia, tam skirtame maišelyje arba plonoje kojinėje – cyberskin lengvai absorbuoja dulkes ir kitus aplinkos nešvarumus. Laikykite tamsioje, sausoje ir vėsioje vietoje. Jokiu būdu nenaudokite kartu su silikono ar aliejaus pagrindo lubrikantais – tai gali pažeisti paviršių.

Tinkantys lubrikantai: Tik vandens pagrindo!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.