Medžiagų gidas

Šilkas

Sudėtis: Šilkas – natūralus pluoštas, suaustas į medžiagą.

Savybės: Tai – blizgi, švelni medžiaga, dėl ypatingos struktūros jo matoma spalva (tiksliau – atspalviai) kinta prieš šviesą.

Priežiūros reikalavimai: Niekada neskalbkite aukštoje temperatūroje, nevirinkite, nenaudokite cheminių valiklių. Geriausia plauti rankomis drungname vandenyje (daugiausia 35 laipsniai Celsijaus), naudojant specialiai jam (ir apatiniams rūbams) skirtus švelnius valiklius. Rankomis praskalaukite tris kartus (naudojant karštą vandenį). Jei reikia – džiovinkite gerai vėdinamoje patalpoje, kur nebūtų karščio ar tiesioginių saulės spindulių. Lyginkite tik šaltu lygintuvu, pernelyg nespaudžiant.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Sekso žaislų rinkinys Anos paslaptis

30.43 €

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.