Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Botkotis OUCH

0 atsiliepimų
18.95 € 15.16 €
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Nedidukas botkotis su stačiakampio formos padeliu ir išpjaustytu OUCH užrašu, kuris prilips prie Jūsų užpakaliuko! Pasiūtas iš dirbtinės odos, turi lazdelę laikymui, tvirtą rankenėlę ir kilpą pakabinimui. Puikus pasirinkimas pradedantiesiems, norint išplakti antrąją pusę stipriai nesužalojant. Palikite ilgalaikį įspūdį savo partneriui, kad šis norėtų tai išbandyti ir kitą kartą.

Medžiaga: dirbtinė oda

Spalva: juoda, raudona

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.