Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Katės kostiumas Šėlsmas

0 atsiliepimų
19.95 € 15.96 €
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Šis katės kostiumas dengia kūną nuo galvos iki kojų ir atidengia tik pačias svarbiausias vietas. Pagamintas iš juodo nailono, todėl galėsite mėgautis malonios medžiagos, prigludusios prie Jūsų rankų, kojų ir pėdų, jausmu. Išpjova gale yra tam, kad galėtumėte lengvai užsivilkti katės kostiumą. Išskirtinis akcentas - uždengtas veidas. Medžiaga yra skaidri, o tai reiškia, kad Jūsų veido bruožai vis dar gali būti matomi ir Jūs galite matyti per medžiagą. Tačiau geriausias dalykas šiame katės kostiume yra jo iškirptės - krūtys ir intymi sritis yra visiškai atidengtos ir pakviečia partnerį erotiškai paglostyti šias sritis…

Sudėtis: 100% polamidas

Spalva: juoda

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.