Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Krūtinę prilaikanti juosta Bye Bra

0 atsiliepimų
32.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Pristatome jums krūtinę prilaikančią juostą, kurios dėka galėsite atsisveikinti su varžančia liemenėle ir džiaugtis laisve bei komfortu! Pakuotėje rasite keturias juostas – po dvi kiekvienai krūčiai. Pirmoji L formos juosta pakelia krūtį ir suteikia jai formą, o antroji T formos juosta papildomai prilaiko. Taip pat pakuotėje rasite šilkinius spenelių lipdukus. Juostos gali būti karpomos norint pritaikyti dydį individualiai. Pakuotėje taip pat rasite naudingus patarimus ir naudojimosi instrukciją. 

Spalva: kūno
 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.