Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Lovos pančiai Pasidavimas

Prekės ženklas: Fetish collection
0 atsiliepimų
69.95 € 34.98 €
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Lovos pančiai, kuriuos sudaro antkaklis su 52 cm ilgio pavadėliu, 4 dirželiai rankoms ir kojoms (2 x 33, 2 x 90 cm). Visi dirželiai yra reguliuojami, taigi tik Jūs nuspręsite kaip stipriai įtempsite savo nuolankųjį. Dirželiai turi D formos žiedelius galuose, tarpusavyje sujungti metaliniais karabinais. Nuolankusis surišamas gulintis ant pilvo, taigi galėsite iš galo daryti viską, ką tik panorėsite. Pelnyta bausmė, o gal kvapą gniaužianti ekstazė? Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių!

Medžiaga: 100% poliesteris, metalas 

Spalva: juoda

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.