Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vibratorius G-Kiss

Prekės ženklas: CalExotics
0 atsiliepimų
98.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

Mylėkite save ir suteikite sau patį intensyviausią malonumą, apie kokį kada svajojote! Šis rabbit tipo vibratorius suteiks Jums vidinę ir išorinę stimuliaciją vienu metu, taip negalėsite išsisukti nuo orgazmo! Išlenktas pagrindas, galvutė apvali ir masyvi, specialiai pritaikyta G taškui, o atšakėlė su judančiu liežuvėliu audringai glamonės klitorių, suteikdama jam laižymo jausmą. Du galingi motorai, valdomi atskirai, taip pasirinksite pojūčius, kokių Jums norisi. Turi užrakinimo funkciją, todėl drąsiai galėsite pasiimti jį kartu į kelionę ir nebijoti, jog įsijungs netinkamu metu. Lygus paviršius, blizganti spalva, atrodo kaip iš pasakos! 

Funkcijos:

  • Palaikykite 3 sekundes maitinimo mygtuką, kad atrakintumėte / užrakintumėte, paspauskite kartą ir įjungsite / išjungsite žaisliuką. 
  • Paspauskite vidurinį mygtuką ir įjungsite klitoriui skirtą liežuvėlį, tolygiai spausdami mygtuką pakeisite 7 funkcijas. Norėdami išjungti šią funkciją palaikykite mygtuką 3 sekundes.
  • Paspauskite apatinį mygtuką ir įjungsite pagrindą, tolygiai spausdami mygtuką pakeisite 12 funkcijų. Norėdami išjungti šią funkciją palaikykite mygtuką 3 sekundes.

Pagamintas iš silikono, kuris pasižymi šilko švelnumo paviršiumi, neturi kenksmingų ftalatų, yra antialerginis ir ypač greitai prisitaiko prie kūno temperatūros. Įkraunamas, dėl to kur kas ilgaamžiškesnis ir galingesnis nei baterijomis varomi sekso žaisliukai. Kol įkraunamas mirksi lemputė, kai šviečia tolygiai - įkrautas. Atsparus vandeniui, todėl žaidimus galėsite perkelti ir į dušą. Tylaus veikimo, taigi vienintelis garsas, kurį gali išgirsti kiti - Jūsų aimanos.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu ir antibakteriniu sekso žaislų valikliu.

Medžiaga: silikonas

Visas ilgis: 19 cm

Įterpimo ilgis: 13,3 cm

Skersmuo: 3,25 cm

Klitorio stimuliatoriaus ilgis: 4,5 cm

Skersmuo: 2,5 cm

Funkcijos: 12 vibracijos režimų pagrinde, 7 funkcijos atšakėlėje

Įkraunamas USB jungtimi

Įkrovimo laikas: 2 h

Veikimo laikas: 55 min

Atsparus vandeniui (nenardinant)

Spalva: violetinė

 

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.