Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vibratorius Shameless

Prekės ženklas: CalExotics
0 atsiliepimų
215.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

Sekso mašinos galia delne - begėdiškai malonus jausmas! Šis prabangus vibratorius yra nepaprastai galingas, naudojant jį pasiekiama iki 850 traukos judesių per minutę. Seksualus, tiesus pagrindas ir apvali galvutė, turi patogią rankeną, kurią galėsite paimti kaip Jums patogu ir patirti didžiulį malonumą, kurio trokštate! Jis turi 4 energingo judėjimo aukštyn ir žemyn funkcijas. Taip pat vibratorius turi žavingą atšakėlę, kuri audringai masažuos klitorių su 7 vibracijos režimais. Naudokitės valdymo mygtukais ant rankenos, norėdami pereiti per nustatymus, arba naudokite saugią kelionės užrakto funkciją, kai norite apsisaugoti nuo netikėto įsijungimo kelionės metu.

Naudojimas:

 • paspauskite ir palaikykite viršutinį mygtuką 3 sekundes, kad atrakinumėte žaisliuką;
 • paspauskite vidurinį mygtuką, kad aktyvuotumėte 4 traukos nustatymus. Palaikykite 3 sekundes, kad išjungtumėte; 
 • paspauskite apatinį mygtuką, kad aktyvuotumėte 7 vibracijos funkcijas atšakėlėje. Palaikykite 3 sekundes, kad išjungtumėte;
 • norėdami visiškai sustabdyti vibratorių paspauskite viršutinį mygtuką vieną kartą. Norėdami tęsti, paspauskite tą patį mygtuką. Palaikius šį mygtuką įspaustą 3 sekundes užrakinsite žaisliuką.

Pagamintas iš silikono, kuris pasižymi šilko švelnumo paviršiumi, greitai sušyla ir prisitaiko prie kūno temperatūros, sudėtyje nėra kenksmingų ftalatų, neturi jokio kvapo, antiaelerginis. Įkraunamas, dėl to kur kas galingesnis ir ilgaamžiškesnis nei baterijomis varomi vibratoriai. Kol kraunasi LED apšvietimas mirgsi, kai įkrautas - šviečia tolygiai. Atsparus vandeniui, taigi galėsite žaidimus perkelti ir į vonią ar dušą. Tylaus veikimo, taigi niekas negirdės ką veikiate, nebent išduosite savo aimanomis.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu ir antibakteriniu sekso žaislų valikliu.

Medžiaga: silikonas, ABS

Ilgis: 22,8 cm

Įterpimo ilgis: 12,8 cm

Skersmuo: 3,3 cm

Funkcijos: 4 traukos režimai / 850 traukos judesių per minutę / 7 vibracijos režimai atšakėlėje

Įkraunamas USB jungtimi

Įkrovimo laikas: 120 min

Atsparus vandeniui

Tylaus veikimo

Spalva: rožinė

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
 • Įvertinimas*
  Apie mus

  Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

  El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.