Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vibratorius Throb Thumper

Prekės ženklas: CalExotics
0 atsiliepimų
119.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

Išskirtinio funkcionalumo vibratorius, kuris Jus nustebins su savo tuksinčiomis pagalvėlėmis šonuose. Jos virpa itin audringai, o Jūsų makštyje sukuria neapsakomus pojūčius. Išlenktas taip, kad pasiektų G tašką, turi 7 vibracijos funkcijas maloniam masažui. Funkcijos valdomos mygtukais, esančiais ant pagrindo. Vibracija ir tuksėjimas šonuose leidžia mėgautis neribojamomis malonumų galimybėmis. Tinkamas vidiniam ir išoriniam stimuliavimui, solo partijai ir kartu su partneriu. Turi užrakinimo funkciją, todėl drąsiai galėsite pasiimti jį kartu į kelionę ir nebijoti, jog įsijungs netinkamu metu.

Funkcijos:

  • Palaikykite 3 sekundes maitinimo mygtuką, kad atrakintumėte / užrakintumėte, paspauskite kartą ir įjungsite / išjungsite žaisliuką. 
  • Paspauskite vidurinį mygtuką ir įjungsite tuksėjimo pagalvėles, tolygiai spausdami mygtuką pakeisite 3 greičius. Norėdami išjungti šią funkciją palaikykite mygtuką 3 sekundes.
  • Paspauskite apatinį mygtuką ir įjungsite vibraciją, tolygiai spausdami mygtuką pakeisite 7 funkcijas. Norėdami išjungti šią funkciją palaikykite mygtuką 3 sekundes.

Pagamintas iš silikono, kuris pasižymi šilko švelnumo paviršiumi, neturi kenksmingų ftalatų, yra antialerginis ir ypač greitai prisitaiko prie kūno temperatūros. Įkraunamas, dėl to kur kas ilgaamžiškesnis ir galingesnis nei baterijomis varomi sekso žaisliukai. Kol įkraunamas mirksi lemputė, kai šviečia tolygiai - įkrautas. Atsparus vandeniui, todėl žaidimus galėsite perkelti ir į dušą. Tylaus veikimo, taigi vienintelis garsas, kurį gali išgirsti kiti - Jūsų aimanos. 

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu ir antibakteriniu sekso žaislų valikliu.

Medžiaga: silikonas

Visas ilgis: 21,5 cm

Įterpimo ilgis: 14,5 cm

Skersmuo: 3,75 cm

Funkcijos: 7 vibracijos režimai, 3 tuksėjimo greičiai

Įkraunamas USB jungtimi

Įkrovimo laikas: 2 h

Veikimo laikas: 80 min

Atsparus vandeniui (nenardinant)

Spalva: rožinė

Svoris: 300 g

 

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.