Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Žaidimas porai Discover Your Lover Travel Edition

Prekės ženklas: Tease & please
0 atsiliepimų
29.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Atraskite pasaulį ir vienas kitą! Įtraukiantis kelionių žaidimas abipusiai erotiniam nuotykiui. Jei norite daugiau erotikos atostogų metu - šis žaidimas kaip tik Jums!

Galų gale atostogos yra tinkamiausias momentas, kad sužadintumėte snaudžiančią aistrą bet kokiuose santykiuose! Šis stimuliuojantis, erotinis žaidimas skirtas dviems, jis nukels Jus į stebinančią, jaudinančių iššūkių kelionę link Jūsų pačios nešvankiausios fantazijos. Žinoma, abipusė pagarba vienas kito fantazijoms ir riboms visada išlieka.

Įsimylėjėliai atranda vienas kitą įdomiais būdais ir taip tampa dar artimesni. Kelioniniame žaidimo leidime yra daugiau nei 100 naujų klausimų ir užduočių, kurios garantuoja nepamirštamas atostogas. Viskas sukasi apie malonumą vienas kitam, naudojant intymius klausimus ir įdomias užduotis. Žaidimas yra skirtingo lygio ir gali būti žaidžiamas pagal Jūsų asmeninį skonį ir pasirinkimą. Nugalėtojas išpildys savo didžiausią fantaziją. Atraskite slapčiausią vienas kito fantaziją ir paverskite tas svajones realybe!

Norėdami pridėti pikantiško skonio pasinaudokite skara, kuri pridėta komplekte. Gali būti naudojama kaip apyrankė, akims užrišti ar supančiojimui. Taip pat pridedamas atlasinis kelioninis krepšelis žaidimui talpinti, dėl to galite lengvai ir diskretiškai jį visur pasiimti su savimi, kad pridėtumėte šiek tiek erotikos savo atostogoms!

Olandų, ispanų, vokiečių, anglų ir prancūzų kalbomis.

 

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.