Blogas

Seksualinė ištvermė - kaip prailginti lytinį aktą?

Beveik kiekvienas vyras yra nors kartą susimąstęs apie savo seksualinę ištvermę. Seksualinės galimybės ir sugebėjimai lovoje vyro gyvenime turi ypatingą reikšmę. Dauguma padarytų beveik viską, kad ne tik nenuviltų, bet ir suteiktų didžiausią malonumą moteriai. Dažniausiai pasitaikantis vyrų nerimas - lytinio akto trukmė. Priešlaikinė ejakuliacija varo į neviltį milijonus vyrų visame pasaulyje. Paprastai vyrai gėdijasi apie šią problemą kalbėtis tiek su medikais, tiek su partnere, nežinodami, kur dar ieškoti pagalbos. Vis dėlto, išeitis yra.
Seksualinė ištvermė - kaip prailginti lytinį aktą?

Norite prailginti seksą iki 15-20min? Privalote perskaityti knygą "Kaip prailginti seksą".

Masturbacija.

Save stimuliuoti nėra nei gėdinga, nei blogai, priešingai, tai vienas geriausių būdų išmokti kontroliuoti pojūčius, valdyti ejakuliaciją. Pamirškite išankstinius įsitikinimus, tiesiog pabandykite. Jeigu tenka ilgai susilaikyti be sekso, masturbacija net būtina sveikatai. Kenčiantiems nuo priešlaikinės ejakuliacijos rekomenduojama treniruotė Stimuliuok-Sustok. Visų pirma, patiriamus pojūčius įvertinkite skalėje nuo 1 iki 10, kur vienetas reiškia visišką ramybę, o dešimt - orgazmą. Tuomet pradėkite save jaudinti, kol malonumą įvertinsite 8, sustokite, palaukite, kol susijaudinimas nuslops iki 4 ir vėl kartokite veiksmus iki intensyvumo aštuoniems. Iš pradžių gali būti sunku atrasti ribą (prilyginamą 8), kai dar galite sustoti ir nusiraminti, nepatiriant ejakuliacijos, tačiau ilgainiui išmoksite atpažinti pojūčius, suprasti savo kūną ir jį valdyti. Mylintis su partnere, save kontroliuoti kiek sunkiau, tačiau ši treniruotė padės labiau savimi pasitikėti, atsipalaiduoti, kai reikia.

Meilės preliudija.

Vyrai, negalintys pasigirti didele seksualine ištverme, tačiau norintys suteikti kuo daugiau malonumo partnerei, dažnai nusimena, kad nesugeba mylėtis tiek, jog moteris pirmoji patirtų orgazmą. Tačiau verta įsidėmėti, kad dažnai moterys net negali patirti vaginalinio orgazmo lytinio akto metu, nesvarbu, kad ir kiek jis truktų. Ir tuomet gelbsti partnerio nuovokumas, kad meilės preliudija (įžanga) yra raktas į moters palaimą. Vietoj to, kad nervintumėtės dėl sekso trukmės, geriau palepinkite moterį bučiniais, glamonėmis ir oraliniu seksu dar prieš pradedant mylėtis. Taip pat, jau mylintis, nepamirškite išmoktos treniruotės Stimuliuok-Sustok. Kai jaučiate, kad artėja kulminacija, sustokite, vėl apiberkite moterį glamonėmis. Taip pats atitolinsite savo orgazmą, bet neleisite moters susijaudinimui nuslopti, kol vėl galėsite tęsti lytinį aktą.

Pagalbinės priemonės.

Savo seksualinę ištvermę taip pat galima sustiprinti ir vietinio veikimo kremais, purškikliais ar reguliariai vartojamais papildais (lašiukais ir tabletėmis). Kremai ir purškikliai paprastai veikia anestetikų principu, sumažindami patiriamą malonumą, todėl galite ilgiau mylėtis. Lašiukai ir tabletės pagaminti iš natūralių žolelių ekstraktų, vitaminų, mineralų ir amino rūgščių, todėl gerina seksualinio gyvenimo kokybę, stiprina libido, didina ištvermingumą. Kremų pvz.: Pajėgumui Ero, Mr. XXL, Big Boy Delay ir kiti. Purškiklių pvz.: Delay, Love Power ir kiti. Lašiukų pvz.: Maratonas, Cupidra, Long Love, SeXcalibur, Volume Sperma + ir kiti. Tablečių pvz.: SexaVit, VitaGra, ExxTreme Pajėgumui, Erotiškas Pasaulis, Exciter ir kiti.

Lubrikacija ir prezervatyvai.

Nustatyta, kad naudojant prezervatyvą ir lubrikantą, vienu metu kiek sumažinami ir pojūčiai, ir trintis, todėl galite mėgautis ilgiau trunkančiu lytiniu aktu. Su prezervatyvu galite naudoti tiek vandens, tiek silikono pagrindo lubrikantus. Prezervatyvus rinkitės storesnius, pvz pritaikytus analiniam seksui, arba su anestetiniu poveikiu, jei nenaudojate kremo ar purškiklio (Šis tyrimas atliktas The Journal of Sexual Medicine).

Lūkesčių įvertinimas.

Jeigu į visas šias gelbstinčias metodikas numojote ranka arba nusprendėte, kad Jums nepadeda, pagalvokite, kokie Jūsų lūkesčiai? Nemažai vyrų mano, kad kuo ilgiau, tuo geriau. Vis dėlto, nesibaigiantys sekso maratonai nėra raktas į didžiausią malonumą. The Journal of Sexual Medicine paskaičiavo, kad optimalus laikas lytiniam aktui yra 3-13 minučių (vidutiniškai 7,3min.), neįskaičiuojant meilės preliudijų. Norite patirti daugiau malonumo ir aistros? Nepamirškite spontaniškumo, įžangos, oralinių malonumų ir glamonių, įvairovės, įtraukiant daugiau pozų.

Norėdami visiems laikams atsikratyti Jus kamuojančios problemos, skubėkite įsigyti knygą "Kaip prailginti seksą". Ji laukia Jūsų!

Manant, kad turite medicininių problemų, būtinai kreipkitės į medikus. Nedelskite, pasirūpinkite savo seksualiniu gyvenimu.

Daugiau prekių kokybiškesniam seksualiniam gyvenimui rasite prekes.suaugusiems.lt

Parduotuvės atsiliepimai

 • Patiko
  Dovile
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
 • Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
  Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
 • Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
  Prekės kokybiškos.greitas pristatymas.galėtu būti dovanėliu perkant nuo100€
  Inga
  Esu patenkinta... Pamaloninta... Pirksiu ir patariu kitiems????
  Sigita uhhh
  Geriausia kainos !! Apsilankysime vel
  fanaricas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.