Taisyklės

ATGAUK VISĄ IŠLEISTĄ SUMĄ!

AKCIJOS TAISYKLĖS

1. Akcija „ATGAUK IŠLEISTĄ SUMĄ!“ (toliau – „Akcija“) prasideda 2015 m. rugpjūčio 27 d. ir baigiasi 2015 m. rugsėjo 19 dieną 23 val. 59 min.
2. Akcijoje gali dalyvauti visi pirkėjai, įsigiję bet kokias prekes tinklapyje www.prekes.suaugusiems.lt ir atsiskaitę grynaisiais pinigais, bankiniu pavedimu, banko kortele ar per Mokejimai.lt sistemą iki 2015.09.19 23:59 min. Vėliau atlikti apmokėjimai Akcijoje nedalyvaus.

3. Pirkėjas įgyja teisę susigrąžinti visą ar dalį išleistos už prekes (už pristatymą pinigai negrąžinami) tinklapio www.prekes.suaugusiems.lt dovanų čekiu.

4. Pirkėjas įgyja teisę susigrąžinti už prekes išleistą sumą www.prekes.suaugusiems.lt Dovanų čekiu, jei:


4.1. Pirkėjas prekes įsigyja ir už jas apmoka Akcijos galiojimo laikotarpiu

ir

4.2. Jeigu 2015 m. Europos krepšinio čempionate, kuris vyks 2015 m. 09.05-09.20 dienomis Lietuvos komanda iškovos aukso medalius pirkėjas atgauna 100% pirkinio vertės

4.3. Pirkėjas kreipiasi su prašymu, užsakymo numeriu, Vardu Pavarde elektroniniu paštu prekes@suaugusiems.lt ne vėliau kaip iki 2015.10.04 imtinai.

5. Dovanų čekis išrašomas tokio nominalo, už kokią sumą buvo atliktas pirkimas, išskaičiuojant prekių pristatymo mokestį.

6. Jei viena ar kelios prekės buvo grąžintos, pirkėjui iš dovanų čekio išskaičiuojama grąžintų prekių suma.

7. Jei čekis jau išrašytas, pirkėjas praranda teisę grąžinti nupirktas prekes arba jo Dovanų čekis anuliuojamas.

8. Išrašytas dovanų čekis galios 3 mėnesius.

9. Akcijoje gali dalyvauti tik fiziniai asmenys ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus.

 

Tinklapio naudojimosi taisyklės:

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. Pirkimo - Pardavimo sutartis (toliau - "Taisyklės") yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau - "PIRKĖJAS") ir UAB "Interversus" (toliau - PARDAVĖJAS) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę PIRKĖJUI įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje (toliau - "e-parduotuvė“, „www.prekes.suaugusiems.lt“)

1.2. Sutartis tarp PIRKĖJO ir PARDAVĖJO sudaroma vadovaujantis 2001 m. Rugpjūčio 17 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 "Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo".

2. PIRKIMO - PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMAS

2.1. Sutartis tarp PIRKĖJO ir PARDAVĖJO laikoma sudaryta nuo to momento, kai PIRKĖJAS paspaudžia mygtuką "Pirkti", patvirtindamas prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo PIRKĖJAS gauna ir patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas. Pirkimo sutartis įsigalioja, kai PIRKĖJAS gauna patvirtinimą apie prekių išsiuntimą arba gauna prekes.

2.2. Kiekviena sutartis sudaryta tarp PARDAVĖJO ir PIRKĖJO yra saugoma e-parduotuvėje.

3. PIRKĖJO TEISĖS

3.1. PIRKĖJAS turite teisę pirkti prekes interneto parduotuvėje www.prekes.suaugusiems.lt šių taisyklių ir e-parduotuvės nustatyta tvarka.

3.2. PIRKĖJAS turi teisę atsisakyti prekių pirkimo - pardavimo sutarties su e-parduotuve, apie tai pranešdamas PARDAVĖJUI rašytine forma (elektroniniu paštu nurodytu kontaktuose) per 7 (septynias) kalendorines dienas nuo užsakymo dienos.

3.3. PIRKĖJAS turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, sudarytos su „www.prekes.suaugusiems.lt“, pranešdamas apie tai PARDAVĖJUI raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo pirkimo – pardavimo sutarties įsigaliojimo dienos. Pirkimo – pardavimo sutarties nutraukti negalima, kai sutartis sudaryta dėl:

3.3.1. garso ir vaizdo kūrinių ir fonogramų bet kokiose vaizdo ar garso laikmenose, kompiuterių programų tiekimo;

3.3.2. knygų, laikraščių, žurnalų ar kitų periodinių leidinių tiekimo;

3.3.3. kosmetikos ir parfumerijos, higienos ir medicinos prekių tiekimo: liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai;

3.3.4. apatinių drabužių tiekimo.

3.4. Taisyklių 3.3. punkte numatyta teise PIRKĖJAS gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama.

3.5. Jei PIRKĖJAS nepraneša PARDAVĖJUI apie užsakymo atsisakymą taip kaip nurodyta 3.2. punkte, PARDAVĖJAS turi teisę anuliuoti užsakymą apie tai iš anksto nepranešęs PIRKĖJUI.

4. PIRKĖJAS ĮSIPAREIGOJA

4.1. PIRKĖJAS privalo priimti užsakytas ir apmokėtas prekes.

4.2. PIRKĖJAS privalo padengti išlaidas, susijusias su grąžinamos prekės transportavimu, jeigu prekė grąžinama ne dėl pardavėjo kaltės: prekės pakuotė nepažeista, prekė savo savybėmis atitinka nurodytą e-parduotuvėje.

4.3. PIRKĖJAS įsipareigoja, neperduoti trečiosioms šalims savo atpažinimo kodo. Jei PIRKĖJAS praranda atpažinimo kodą, privalo nedelsiant apie tai informuoti PARDAVĖJĄ - parduotuvės skyriuje "Kontaktai" nurodytu elektroniniu paštu.

4.4. Jeigu pasikeičia PIRKĖJO registracijos formoje pateikti duomenys, PIRKĖJAS privalo nedelsdamas juos atnaujinti.

4.5. Jei PIRKĖJAS nurodo klaidingą prekių pristatymo adresą, privalo sumokėti PARDAVĖJUI dėl prekių pristatymo atsiradusias išlaidas ir sumokėti 50 Lt (penkiasdešimt Lt) baudą.

4.6. PIRKĖJAS, naudodamasis e-parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo - pardavimo taisyklėmis ir privalo jų laikytis.

4.7. PIRKĖJAS bet kuriuo metu gali atsisakyti reklaminio turinio iš PARDAVĖJO.

5. PARDAVĖJO TEISĖS

5.1. Jei PIRKĖJAS bando pakenkti e-parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, PARDAVĖJAS gali be iš ankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti PIRKĖJO galimybę naudotis e-parduotuve arba išskirtiniais atvejais panaikinti jo registraciją.

5.2. PARDAVĖJAS, susidarius svarbioms aplinkybėms, gali laikinai arba iš viso nutraukti e-parduotuvės veiklą apie tai nepranešus PIRKĖJUI.

5.3. PARDAVĖJAS gali vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas.

5.4. PARDAVĖJAS turi teisę iš anksto nepranešęs anuliuoti užsakymą, jei PIRKĖJAS pasirinkęs naudodamasis internetinėmis bankininkystės sistemomis neapmoka už prekes per 7 (septynias) darbo dienas.

5.5. PARDAVĖJAS turi teisę neatsisakiusiems naujienlaiškio žmonėms siųsti reklaminius pasiūlymus elektrininiu paštu arba SMS žinutės formatu.

6. PARDAVĖJAS ĮSIPAREIGOJA

6.1. Sudaryti visas sąlygas PIRKĖJUI tinkamai naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

6.2. Pristatyti PIRKĖJO užsakytas prekes, nurodytu adresu Lietuvoje per 3 (tris) darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes dienos.

6.3. PARDAVĖJAS, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas PIRKĖJUI pristatyti užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę. PIRKĖJUI atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti PIRKĖJUI sumokėtus pinigus per 7 (septynias) darbo dienas. PARDAVĖJAS neįsipareigoja padengti PIRKĖJO banko taikomo komisinio mokesčio pinigų grąžinimui priimti.

6.4. PARDAVĖJAS, gavęs 3 straipsnio 3 dalyje nurodytą pranešimą apie sutarties atsisakymą, per penkiolika dienų privalo atsiimti daiktą ir grąžinti pirkėjui už daiktą sumokėtus pinigus.

6.5. PARDAVĖJAS iki sutarties sudarymo privalo naudojamomis ryšio priemonėmis pateikti pirkėjui tinkamą informaciją, kurioje privalo būti nurodyta:

6.5.1. duomenys apie pardavėją;

6.5.2. daikto pagrindinės savybės;

6.5.3. pardavimo kaina;

6.5.4. daikto pristatymo kaina;

6.5.5. mokėjimo, pristatymo ar atlikimo tvarka;

6.5.6. pirkėjo teisės atsisakyti sutarties įgyvendinimo tvarka;

7. ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

7.1. Visos kainos nurodytos su PVM.

7.2. Kainose nėra įskaičiuotas pristatymo įkainis.

7.3. Atsiskaitymas už užsakytas prekes vykdomas PARDAVĖJO bendrai su „mokejimai.lt“ teikiamais atsiskaitymo būdais arba grynais pinigais sumokant juos pristatymo metu PARDAVĖJO įgaliotam kurjeriui.

8. PREKIŲ PRISTATYMAS

8.1. Internetinėje parduotuvėje „www.prekes.suaugusiems.lt“ prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo, būdą. Prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti patys „UAB Interversus“ adresu P. Lukšio g. 2, LT-08221Vilnius .

8.2. Prekes pristato PARDAVĖJAS arba PARDAVĖJO įgaliotas atstovas.

8.3. Prekės pristatomos užsakymo duomenyse nurodytu adresu. PARDAVĖJAS arba PARDAVĖJO įgaliotas atstovas neatsako ir netikrina ar prekes atsiima būtent užsakyme paminėtas asmuo. Tai PIRKĖJO atsakomybė.

8.4. Prekių pristatymo metu PIRKĖJAS privalo kartu su PARDAVĖJU ar PARDAVĖJO įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos ir/ar prekės(-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės(-ių) komplektacijos, PIRKĖJAS privalo tai atžymėti sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) bei surašyti laisvos formos Siuntos pažeidimo aktą dalyvaujant įgaliotam asmeniui kuris išdavė siuntą. PIRKĖJUI pasirašius sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) be pastabų, laikoma, kad Siunta perduota tvarkinga. Pirkėjui neatlikus veiksmų, „www.prekes.suaugusiems.lt“ neprisiima atsakomybės dėl:

8.4.1. prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;

8.4.2. prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

8.5. Prekių pristatymo įkainis priklauso nuo užsakymo vertės. Jeigu pirkimo suma neviršija 200 Lt, atvežimas visoje Lietuvoje kainuoja 10 Lt, jeigu suma didesnė kaip 200 Lt, prekės pristatomos nemokamai.

8.6. Prekių pristatymo laikas visoje Lietuvoje :

I-V 08:00 – 17:00

Prieš pristatydamas prekes, kurjeris telefonu suderins Jums priimtiną prekių pristatymo laiką

9. PREKIŲ GRĄŽINIMAS

9.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo", pagal kurį, pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus netenkinamas įsigijus tokias prekes: kosmetika, liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai ir kitos.

9.2. Grąžinamos prekės privalo būti pilnai sukomplektuotos. Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsako PIRKĖJAS. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, PARDAVĖJAS ar PARDAVĖJO atstovas nepriima prekės grąžinimui.

9.3. Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta.

9.4. Prekes grąžina PIRKĖJAS savo transportu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl prekės kokybės.

9.5. Kai grąžinama nekokybiška prekė, PARDAVĖJAS įsipareigoja pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju kai PARDAVĖJAS neturi analogiškos prekės, PARDAVĖJAS grąžina PIRKĖJUI už prekę sumokėtus pinigus.

9.6. Grąžinamas prekes PIRKĖJAS turi siųsti adresu UAB "Interversus“ adresu Konstitucijos pr. 12-211 (6 korpusas), LT-09038 Vilnius, prieš tai informavęs PARDAVĖJĄ skiltyje "Kontaktai" nurodytais kontaktais.

10. ATSAKOMYBĖ

10.1. PIRKĖJAS yra visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei PIRKĖJAS nepateikia tikslių duomenų registracijos formoje, PARDAVĖJAS neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

10.2. PIRKĖJAS atsako už veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.

10.3. PIRKĖJAS atsako už atpažinimo kodo perdavimą trečiosioms šalims. Jeigu trečiosios šalys naudojasi PIRKĖJO atpažinimo kodu, PIRKĖJAS atsako už trečiosios šalies atliktus veiksmus.

10.4. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai atsiradusius nuostolius.

11. INFORMACIJOS SIUNTIMAS

11.1. PARDAVĖJAS visus pranešimus siunčia PIRKĖJO registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.

11.2. PIRKĖJAS visus pranešimus ir klausimus siunčia PARDAVĖJO e-parduotuvės skyriuje "Kontaktai" nurodytu elektroniniu paštu.

12. Klientų konsultavimas

12.1. PIRKĖJAMS dėl produktų savybių ir konsultuojame telefonu 8 650 888 60 kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 18 val.

12.2. PIRKĖJAMS naudingą informaciją, kaip surasti ieškomą produktą, kaip jį užsisakyti, kokios pristatymo sąlygos, kaip atlikti mokėjimą ir atsakys į kitus apsipirkimo metu iškilusius klausimus, konsultuojame telefonu 8 650 888 60 kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 18 val.

12.3. PIRKĖJAI dėl pagalbos gali rašyti el. paštu prekes@suaugusiems.lt.


13. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

13.1. Šioms taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

13.2. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
 

Parduotuvės atsiliepimai

 • Super pasiūlymai
  Karolis
  Man patiko
  Rimas
  Labai geras aptarnavimas, operatyvus, sklandus . Taip pat, asortimentas geba pradžiuginti ir nustebinti. Esu patenkinta tiek garantuotu saugumu, tiek patikimumu :) Ačiū!
  Jogilė
  Puiki parduotuvė,100proc.konfidencialumas,platus prekių asortimentas.
  Jolanta
 • puiki parduotuve
  Povilas
  Labai dziaugiuosiu is jusu pirkta preke, greitai gavau preke ir toliau naudosiuosiu jusu paslaugomis
  Audrius
  Kuo geriausi įspūdžiai. Apsiprekinimas paprastas, pristatymas greitas ir konfidencialus, kainos prieinamos. Ko daugiau ir norėti? Labai dėkui!
  burreror
  Atsiliepimai tik geri ir labai geri. Dirba profesionalai. Radus analogišką prekę tuoj pat pritaiko nuolaidą, pataria, dar ir dovanėlių įdėjo>))))Dėkui ,kad esate>)
  Loreta
 • nereliai faina parduotuve visada viska laiku gauni ir prekes nuostabios
  legendinis30
  Prekės kokybiškos, likomom patenkinti. Pirksim dar ;)
  Medeina
  Labai patenkintas jūsų parduotuve
  Nerijus
  nerelu
  sara
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.