Silikono pagrindu

Kaina €:

IKI

Prekės ženklas:

Hot
Pjur
YesforLov

Video:

Turi video

Tūris ml.:

IKI

Pagaminta iš:

Silikonas
Silikono
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Lubrikantas MAN Premium (30 ml)

9.95 €

Lubrikantas - masažo gelis Laiminga dama (30 ml)

9.95 €

Lubrikantas Pjur Relaxing (30 ml)

10.95 €

Lubrikantas Pjur Backdoor anal (100ml)

24.95 €

Lubrikantas Pjur Backdoor anal (30 ml)

10.95 €

Lubrikantas Light (100 ml)

17.95 €

YesForLov lubrikantas – masažo gelis Allover (100 ml)

29.95 €

Lubrikantas EXXtreme (50 ml)

11.95 €

Rodyti laikinai išparduotas prekes

Silikono pagrindu

Lubrikantai silikono pagrindu - idealiausi, kai reikia stipresnio, tirštesnio ir itin ilgalaikio drėkinimo. Silikono pagrindo lubrikantai ypač tinka analiniam seksui. Silikoniniai lubrikantai tinkami naudoti su latekso prezervatyvais, tačiau atsargiai, jei naudojate sekso žaislus, įsitikinkite, kad jie pagaminti ne iš silikono, nes silikoninis lubrikantas pažeis silikoninį žaislo paviršių. Pagrindinės savybės: intensyvus ir ilgalaikis drėkinimas be lipnumo ir aliejinio pojūčio.

Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.