Prekių ženklai

ABS

Didžiosios Britanijos įmonė nuėjusi ilgą kelią, kai maždaug prieš 40 metų žengė pirmuosius žingsnius į suaugusiems skirtų žaislų industriją, kaip mažas šeimos verslas! Didžiulį dėmesį skirdami klientų poreikiams, kokybei bei išskirtiniams produktams tapo bene pagrindiniu erotinių prekių tiekėju Europoje. ABS prekių pasiūla susideda iš daugybės sekso žaisliukų skirtų maksimaliam pasitenkinimui.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.