Prekių ženklai

Alexandr Institut

Alexandr Institut pristato edukacines sekso vaizdajuostes skirtas tiek poroms, tiek vienišiems žmonėms. Šias mokomąsias vaizdajuostes kuria pasaulyje garsūs terapeutai ir pedagogai. kurių komandą sudaro: dr. Lonnie Barbach, dr. Patti Britton, dr. Lori Buckley, dr. Ava Cadell, Michael Risk, Ph.D. Anita Banker Risk, MA, dr. Bernie Zilbergeld, Mark Michaels & Patricia Johnson, Alicia & Ian Denchasy, Deborah Sundahl, Susan Bremer ir Juli Ashton. Patikėkite savo seksualinio gyvenimo įvairovę Alexandr instituto komandai!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.