Prekių ženklai

Amor

Prekinis ženklas „Amor“ įkurtas dar 1968 metais, tuo metu kompanija pradėjo gaminti prezervatyvus, parduodamus automatuose. Praėjus dešimčiai metų kompanija perėmė prekinį ženklą Erotim®, kuris šiuo metu tiekia prezervatyvus Karibuose ir Centrinėje Amerikoje, o „Amor“ toliau juos gamina Europai , Pakistanui, Iranui bei Pietų Amerikai.

Nuo 1997 metų kovo kompanija  „Amor Gummiwaren GmbH“ ėmė gaminti aukštos kokybės prezervatyvus, atitinkančius visus kokybės reikalavimus Europos Sąjungoje. Šiuo metu kompanija, be prezervatyvų, gamina įvairius medicininius reikmenis, tokius kaip lateksines pirštines, ir tiekia juos Lenkijoje, Austrijoje, Turkijoje, Rusijoje bei Prancūzijoje.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.