Prekių ženklai

Autoblow

Rankas šalin - viską atliks Autoblow! Brian Sloan sukūrė fenomenalų sekso žaisliuką solo partijoms, imituojantį oralinį seksą. Paslaptis slypi masturbatoriaus viduje, kuriame įtaisyti trys ritmiškai judantys ir penį masažuojantys žiedai. Išsirinkite Jums tinkantį movos dydį ir be baimės mėgaukitės oralinio malonumais!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Masturbatorius Autoblow 2+XT A

169.00 €

Masturbatorius Autoblow 2+XT B dydis

168.95 €

Masturbatorius Autoblow 2+XT C dydis

168.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.