Prekių ženklai

BeauMents

Dviguba stimuliacija vienu metu poroje tapo įmanoma su BeauMents sekso žaislais poroms. Prekinis ženklas BeauMents siūlo novatoriškus poros žaisliukus smalsioms ir seksualinių nuotykių ištroškusioms poroms. Itin lankstūs Flexio ir Doppio yra ypatingai patogaus dizaino, galingi ir inovatyvūs porų vibratoriai. Jei dar neišbandėte - puiki proga tai padaryti šiandien!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.