Prekių ženklai

Big Teaze Toys

Big Teaze Toys sekso prekių rinkoje sukėlė tikrą revoliuciją išskirtiniais masažuokliais, primenančiais vonios antytes (Rub My Duckie). Diskretiškas, nekaltai atrodantis žaisliukas moterims suteikia nepamirštamą malonumą, kuriuo be suvaržymų galima mėgautis vandenyje. Nekaltai atrodančios vonios antytės buvo tik pirmasis Big Teaze Toys produktas, šiuo metu šis prekinis ženklas siūlo raketas, Kokeshi lėles primenančius vibratorius bei klasikinius gėlių motyvais puoštus vibratorius. Big Teaze Toys - pažvelkite į malonumą kitomis akimis.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.