Prekių ženklai

Bodywand

Kartais turime daug laiko svajoti apie erotinius patyrumus praeityje ir fantazuoti apie ateities galimybes. Šiems momentams buvo sukurtas intymus viso kūno masažuoklis Bodywand. Įkraunami, stiprios vibracijos, su daugybe funkcijų, ergonomiški ir itin švelnūs viso kūno masažuokliai tinkami naudoti bet kuriomis gyvenimo akimirkomis. Galbūt nežinote kaip naująjį partnerį supažindinti su savo seksualiniais troškimais ar naudojimuisi sekso žaislais? Ar patenkinti savo poreikius keliaujant? Puikus pasirinkimas - masažuoklis. Bodywand pagrindinė mintis, kuri skatina kurti ir klientams pasiūlyti naujus išradimus - pasiūlyti sekso žaisliukus, kurie suteiks maksimalius orgazmus bet kur ir bet kada. Lengvas naudojimas, lengva priežiūra, lengvai patiriami malonumai - tai yra Bodywand viso kūno masažuoklių kolekcijos apibūdinimas.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Masažuoklis Aqua

128.95 €

Masažuoklis Pulsavimas

95.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.