Prekių ženklai

BYE BRA

„Bye Bra“ - Europoje lyderiaujantis apatinio trikotažo aksesuarų gamintojas, įkurtas Olandijos mieste Roterdame. „Bye Bra“ gamina nepastebimą apatinį trikotažą - liemenėles, spenelių lipdukus, krūtų juostas bei kelnaites. Gamintojo krūtų juostos gaminamos bendradarbiaujant su pasaulinio lygio medicininių lipnių juostų gamintoju 3M. Liemenėlės gaminamos net iki H dydžio, todėl kiekviena moteris atras sau tinkamą.

„Bye Bra“ siūlo paprastus sprendimus greitam ir efektyviam moters krūtinės pakėlimui ir formavimui be chirurgo įsikišimo ar net liemenėlės!
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Prilimpantys stringai Bye Bra

9.57 € 15.95 €

Krūtinę pakeliantys spenelių lipdukai Bye Bye Bra

26.95 €

Prilimpantys stringai Bye Bra Nėriniai

10.77 € 17.95 €

Krūtinę pakeliantys lipdukai Bye Bra

26.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.