Prekių ženklai

Chisa Novelties

„Chisa Novelties“ kompanija įkurta 2005 metais ir nuo to laiko kompanija tiekia produktus daugelyje pasaulio šalių. Kompanija užtikrina griežtą produktų kontrolę bei pažangą sekso prekių srityje. Kompanija naudoja tik saugias ir saugumo standartus atitinkančias medžiagas. „Chisa Novelties“ gamina įvairius sekso žaisliukus tokius kaip vibratoriai, vaginaliniai kamuoliukai, falo imitatoriai, sekso mašinos, analiniai žaisliukai, penio žiedai ir daug kitų. 

Kompanijos šūkis - „Leiskite mums pasirūpinti Jūsų seksualiniu gyvenimu ir padaryti jį geresniu ir sveikesniu!“. „Chisa Novelties“ eksportuoja produktus į tokias šalis kaip Jungtinė Karalystė, JAV, Vokietija, Prancūziją, Australija, Kanada, Brazilija ir daugybė kitų. 
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.