Prekių ženklai

Control

Prekinis ženklas „Control“ yra tarptautinės kompanijos „Artsana“ dalis, kuri yra įsikūrusi Italijos širdyje Grandate mieste nuo 1946 m. ​​Prekinis ženklas kuria produktus asmens sveikatai ir gerovei.

Seksualinės gerovės paieškos yra patraukli ir jaudinanti kelionė norint atrasti save, savo norus ir emocijas. Tai kelionė, kurią vykstame kartu su partneriu, kad išgyventume autentišką, gilų ir bendrą malonumą. Todėl daugiau nei 40 metų „Control“ yra įsipareigojusi gaminti ne tik aukščiausios kokybės produktus, bet ir vykdydama projektus, turinį ir veiklą prisidėjo prie seksualumo kultūros, pagrįstos savigarba ir pagarba kitiems, skleidimo.

Siekiant patenkinti nuolat besikeičiančio šiuolaikinio gyvenimo būdo poreikius, kruopščių tyrimų ir plėtros dėka gaminamos „Control“ prezervatyvų, lubrikantų ir sekso žaislų linijos, garantuoja ne tik patikimą prekės ženklą patvirtinantį saugumą, bet ir sprendimus, kaip visiškai gyventi seksualumu. „Control“ - tai harmonija su tuo, kuo esi.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Prezervatyvai Control Hot Passion (10 vnt.)

11.95 €

Prezervatyvai Control Ice Feel (10 vnt)

11.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.