Prekių ženklai

COQUETTE

XXI amžiaus moteris yra klestėjimo, stabilumo ir elegancijos simbolis. Viskas siejasi su seksualine laime ir vidine ramybe, ir taip gimė COQUETTE prekės ženklas, kurį 100% įkvėpė Europos XXI amžiaus moteris.

COQUETTE kolekcijos produktai kuriami su moterišku ir elegantišku įkvėpimu. Šis prekės ženklas skleidžia prabangos, malonumo, gyvenimo, jausmingumo ir harmonijos idėjas  ir siūlo mums išskirtinę išvaizdą, tinkančią bet kokiai progai.

Prekinio ženklo pagrindinis biuras įkurtas Niujorke, kur parduotuvių vitrinos yra įspūdingos ir įkvepiančios visus žmones.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Klitorio stimuliatorius Koketė (juodas)

36.37 € 51.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.