Prekių ženklai

Dame Products

„Dame Products“ inžinieriai siekia kurti sveiką bendruomenę, kurti novatoriškas priemones ir į miegamąjį atnešti gyvenimą keičiantį švietimą. Kompaniją įkūrė seksologė Alexandra Fine ir inžinierė Janet Lieberman.

Įkūrusios kompaniją merginos turėjo misiją sumažinti patiriamo malonumo atskirtį tarp vyrų ir moterų. „Dame“ komandoje gausu įvairaus amžiaus, lyties, etninių grupių, kilmės ir skirtingą gyvenimo būdą propaguojančių žmonių. Įvairūs žmonės laboratorijoje padeda jiems kurti produktus, kurie atitiktų kuo platesnės auditorijos poreikius.

Prekinio ženklo produktai išsiskiria savo pastelinėmis spalvomis, novatoriškais sprendimais ir išskirtiniais naudojimo būdais. Be to, kurdami „Dame“ naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas, tokias kaip medicininį silikoną. Taip pat kompanija pasižymi itin aukštu socialinės atsakomybės lygiu - jie aistringai ir viešai gina reprodukcines teises, lyčių lygybę ir palaiko seksualinių nusikaltimų aukas.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Įkraunamas piršto vibratorius Fin (žalias)

63.67 € 90.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.