Prekių ženklai

Dolce Piccante

Giovanni Santini puoselėjant senas šeimos tradicijas įkūrė Dolce Piccante prekinį ženklą, kuriame rasite unikalią analinių kaiščių produkciją. Prabangi analinių kaiščių kolekcija pritaikyta tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems analinio sekso mėgėjams. Prabangus dizainas, kristalais ar minkštomis uodegėlėmis puošti analiniai kaiščiai patenkins įnoringiausio kliento poreikius. Jei vis dar neatrandate SAVO analinio malonumų partnerio apsidairykite Dolce Piccante kolekcijoje!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.