Prekių ženklai

Domestic partner

Domestic Partner yra gerai žinomas prekinis ženklas pristatantis vinilinius dildo ir analinius kaiščius, pagamintus Belgijoje. Domestic Partner siūlomas asortimentas sudomins tiek pradedančiuosius, tiek jau patyrusius šių sekso prekių mėgėjus. Žaislai gaminami iš netoksiško, be ftalatų vinilo, yra bekvapiai ir saugūs naudojimui. Prie daugumos Domestic Partner žaislų pridedamas karinis žetonas su Domestic Partner logotipu.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.