Prekių ženklai

ElectraStim

Prekinis ženklas „EletraStim“ priklauso kompanijai „Syrex“, įkurtai 2001 metais Jungtinėse Amerikos Valstijoje. Kompanijos tikslas - unikali seksualinė patirtis moterims, vyrams ir poroms, nepaisant jų seksualinės orientacijos ar lyties. Kompanija kuria ypatingus elektrostimuliacijos prietaisus, paremtus neuromuskuline stimuliacija, skirtus erotiniams žaidimams. 

Su metais prekinis ženklas laimėjo daugybę tarptautinių apdovanojimų už geriausią verslą, savo produktus ir paslaugas, įskaitant apdovanojimus iš ETO, Adultex ir XBIZ.

„ElectraStim“  komanda nuolat kuria inovatyviausius produktus, užtikrindami jų kokybę. Jei klientai nebus patenkinti prekinio ženklo produktu, komanda nusiteikusi grįžti prie piešimo lentos ir tobulinti dizainą tol, kol produktas bus tobulas. Svarbiausia - klientų pasitenkinimas!

Visi „ElectraStim“ produktai kuriami siekiant suteikti didžiausią malonumą naudotojui. Aukštos kokybės elektrostimuliaciniai sekso žaislai kuriami taip, kad suteiktų unikalius pojūčius ir patirtį, bei patenkintų klientų poreikius. Visi kompanijos produktai atitinka aukščiausius standartus ir yra ilgaamžiai. 
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

ElectraStim elektrostimuliatorius The Controller

216.98 € 433.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.