Prekių ženklai

Eros

Pasirūpinti maloniu lytiniu aktu ir sekso žaisliukais būtina ir visa tai lengvai padaryti padės Eros prekinis ženklas. Eros siūlo įvairius lubrikantus ir higienos priemones. Lubriktantai tiek vandens, tiek silikono pagrindu ypatingai slidūs ir aukščiausios kokybės. Dažniausiai bekvapiai, beskoniai ir, žinoma, nesukeliantys alergijos. Eros primena ir siūlo, jog būtina pasirūpinti sekso žaisliukais. Tinkamiausia priežiūra - naudoti antibakterinius valiklius ir kitas pritaikytas higienos priemones. Visa tai rasite Eros asortimente.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Masažo gelis Nuru (250 ml)

19.95 €

Masažo gelis Nuru (500 ml)

26.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.