Prekių ženklai

Fetish Fantasy

Milijonus širdžių pasaulyje pavergusi fetišo ir BDSM prekių linija Fetish Fantasy išlaisvins Jūsų fantazijas! Daugybę apdovanojimų pelnęs ir visame pasaulyje žinomas prekinis ženklas siūlo įsigyti botagėlius, įvairių formų strap-on, plakimo menteles, analiniam seksui skitus žaislus, virves, akių raiščius, antrankius ir kitus fetišui būtinus aksesuarus. Fetish Fantasy produkcija tinkama kiekvienam, astrą išlaisvinti galės tiek pradedantysis, tiek pažengęs suvaržymo žaidimų mėgėjas. Su Fetish Fantasy dideliu ir kokybišku asortimentu išlaisvinsite save ir patirsite neatrastus, įspūdingus nuotykius!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Rinkinys Pagrobimas

64.99 €

Stendas sekso sūpynėms

495.95 €

Botkotis Švelni bausmė

11.95 €

Akių raištis Limitas

7.95 €

Vergovės rinkinys Švelnusis

18.95 €

Spenelių spaustukai su grandinėlėmis Rock Hard

17.95 €

Spenelių spaustukai su grandinėlė Erotika

21.95 €

Sėdmaišis su vibratoriumi Smagus rodeo

95.00 €

Vibruojančios kelnaitės Erotinė fantazija

109.95 €

Kaukė Vaidmenų Žaidimai

44.95 €

Čiulptukai Suckers Trio

29.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.