Prekių ženklai

Fifty Shades of Grey

Ar yra kas negirdėjo apie populiarų 2005 metais pasirodžiusį ir visą pasaulį užkariavusį Penkiasdešimt pilkų atspalvių filmą? Įkvėpti šio filmo sekso žaisliukų kūrėjai turi naujienų - Fifty Shades of Grey sekso žaislų liniją! Unikali kolekcija neabejotinai yra puikus priedas sekso prekių mėgėjams. Kolekciją sudaro platus žaisliukų tokių kaip flogeriai, rinkiniai, analiniai kaiščiai, vaginaliniai kamuoliukai, kaukės asortimentas. Įsileisk į savo miegamąjį Penkiasdešimt pilkų atspalvių!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Pilkų atspalvių rinkinys

39.95 €

Analiniai rutuliukai Pleasure Intensified

19.95 €

Virvės lovos žaidimams Penkiasdešimt atspalvių

19.95 €

Vaginaliniai rutuliukai Tighten and Tense

24.95 €

Vibratorius Desire Explode

99.00 €

Analinių žaislų rinkinys Take It Slow

59.95 €

FSOG vibratorius Greedy Girl Thrusting

119.95 €

Kelnaičių vibratorius Relentless Vibrations

89.95 €

FSOG sekso žaisliukų rinkinys Greedy Girl Play Box

129.95 €

FSOG vibratorius Greedy Girl Slimline

74.95 €

FSOG vaginaliniai kamuoliukai Toner

22.95 €

FSOG vibruojanti kulka Relentless Vibrations

74.95 €

FSOG vibratorius Greedy Girl

59.95 €

Vibruojantis kiaušinėlis Relentless Vibrations

79.99 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.