Prekių ženklai

Gvibe

Gvibe įkūrėjui Jack Romanski idėja sukurti naują, didesnį malonumą teikiantį sekso žaisliuką kilo netikėtai, mąstant apie tuometinę sekso pramonę, kuri nesiūlė tyrinėti savo seksualumo. Pirmojo žaisliuko eskizas buvo nupieštas vakarienės metu ant popierinės servetėlės. Jo mintis buvo sukurti masažuoklį su dvejomis lanksčiomis atšakėlėmis, kuris suteiktų pilnatvės pojūtį. Idėjos realizavimas užtruko daugiau nei metus, tačiau išleidus tai tapo aukštųjų technologijų ergonomiškos formos vibratoriumi, veikiančiu trimis varikliukais ir įkraunama baterija. Rezultate - buvo parduota 300 000 prekės vienetų ir tai buvo pripažinta kaip novatoriškiausias masažuoklis, puikiai pritaikytas moterų jausmingumui, kaip patogus ir efektyvus stimuliatorius. Šiai dienai Gvibe įmonė yra sukūrusi nemenką asortimentą sekso žaislų, visi gaminami aukščiausios kokybės medžiagomis yra pakraunami ar valdomi mobiliąja programėle ir pasižymi intensyvia vibracija. Įmonė turinti ne vieną apdovanojimą už dizainą, inovacijas ir kokybę. Puiki seksualinio gyvenimo investicija! Prekės gaminamos Didžiojoje Britanijoje.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.