Prekių ženklai

Jes-Extender

„Jes Extender“ buvo pirmasis varpos didinimo įtaisas, naudojant patikrintą nechirurginį varpos tempimo metodą. Varpos didinimo prietaisas leidžia bet kuriam vyrui natūraliai padidinti savo varpą. Nuo 1995 m. Jes Bech Müller gamino „Jes Extender“ ir šiuo metu jau turi daugiau nei 500 000 patenkintų klientų visame pasaulyje. Prekės gaminamos Danijoje iš aukščiausios kokybės medžiagų, „Jes Extender“ parduodamas 6 skirtingose pakuotėse su įvairiais priedais. Šios įmonės verslo filosofija yra tokia, kad varpos didinimas turėtų būti saugus, kiek įmanoma patogesnis, kliniškai įrodytas ir duoti matomų rezultatų. Varpos padidinimas lyg savaiminio tobulėjimo forma - panašus į treniruotes sporto salėje ir grožio priemonių naudojimą. Visi produktai „Jes Extender“ asortimente yra saugūs, prieinami ir patikimi, kad būtų pasiekti greitai matomi rezultatai. Gaminama Danijoje.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Penio didinimo prietaisas Jes-Extender Titanas

228.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.