Prekių ženklai

Jopen

Jopen yra viena stipriausių įmonių pasaulinėje sekso žaislų rinkoje. Šios įmonės komandą sudaro moterys, kurios pilnavertiškai užtikrina kiekvieno Jopen sekso žaisliuko kokybę, funkcionalumą ir dizainą. Prabangios Jopen prekės rinkoje išsiskiria ypatingu dėmesiu nepakartojamiems potyriams. Vibratoriai, kiaušinėliai, stimuliatoriai, antpirščiai ir kitos prekės gaminamos iš medicininio silikono, kuris yra saugus kūnui, lengvai prižiūrimas ir nekaupiantis kvapų. Be to, Jopen prekės ypatingai tinkamos dovanoti. Kiekviena prekė yra subtiliai ir elegantiškai įpakuota. Prekės gaminamos Amerikoje.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Amour vibratorius Dual G

79.99 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.