Prekių ženklai

Kheper Games

„Kheper Games“ įkurta dar 1995 - aisiais Sietle, Vašingtono valstijoje, kaip „Kheper Publishing“. Tuo metu kompanija užsiėmė žaidimų knygų leidyba. 2001 metais pavadinimas buvo pakeistas dabartiniu, kai kompanija ėmė gaminti erotinius žaidimus suaugusiems.

Kompanija gamina įvairius erotinius žaidimus poroms, norinčioms paįvairinti seksualinį gyvenimą, padaryti jį žaismingesniu bei geriau vienas kitą pažinti. „Kheper Games“ itin išpopuliarėjo 2003 metais, kai pardavė savo 100 0000 žaidimą. Tais pačiais metais buvo parduoti net 500 000 žaidimų suaugusiems.

„Kheper Games“ žaidimai - naujoviški, įdomūs ir smagūs. Išbandykite ir suteikite savo seksualiniam gyvenimui kitokių prieskonių!
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vonios druska ir idėjų kortelės Karštos maudynės

9.95 €

Erotinis žaislų rinkinys Sex Crackers

25.95 €

Tamsoje šviečiantis žaidimas porai Sex

22.95 €

Vergovės žaidimas Bondage Seductions

38.95 €

Žaidimas porai Massage Seductions

29.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.