Prekių ženklai

La Gemmes

„La Gemmes“ brangakmeniai yra nuostabi dovana sau. Pagerinkite savo seksualinį gyvenimą, sustiprinkite dubens dugno raumenis, (vėl) prisijunkite prie savo moteriškos energijos, palengvinkite erzinančius moterų nemalonumus, tokius kaip PMS simptomai ar nepageidaujamas šlapimo pratekėjimas, naudodami mūsų prekinio ženklo vaginalinius kamuoliukus, masažuoklius ir pasimėgaukite laiku tik sau naudodami išskirtinės kokybės analinius bei vaginalinius žaisliukus, pagamintus iš natūralių brangakmenių.
 
Brangakmeniai yra žinomi dėl savo gydomųjų energetinių savybių, o kiekvienas akmuo turi savo energiją, kuri labiau kontaktuoja su tavimi. Visi „La Gemmes“ akmenys yra 100% natūralūs, be kenksmingų chemikalų, silikonų ir BPA. Juos dovanoja motina žemė ir jie yra rankų darbo, todėl kiekvienas akmuo yra unikalios formos, dydžio ir spalvos, o dėl mažų „trūkumų“ akmenys tampa tiesiog tobuli.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.