Prekių ženklai

LE FRIVOLE

LE FRIVOLE - apatinio trikotažo gamintojas, įkurtas 2011 metais Maskvoje, Rusijoje. Nuo įkūrimo pradžios kompanija sėkmingai parduoda savo produktus visoje Rusijoje, o nuo 2018 metų ėmė tiekti produkciją Europai - Ispanijai, Italijai, Prancūzijai, Norvegijai, Austrijai ir kitoms šalims. Kompanijos biuras yra Maskvoje, o sandėliai - Maskvoje ir Taline. 

Bendrovės tikslas yra padėti žmonėms visame pasaulyje realizuoti savo fantazijas, paįvairinti savo intymų gyvenimą ir išsaugoti santykius. LE FRIVOLE kuria ir parduoda kokybišką apatinį trikotažą už patrauklią kainą. Kompanija kasdien daug dirba ir stengiasi kurti dar kokybiškesnius ir patrauklesnius dizainus.

LE FRIVOLE reguliariai dalyvauja įvairiose Rusijos ir tarptautinėse parodose, aktyviai dalyvauja plėtojant erotinių prekių pramonę ir yra apdovanota daugybe diplomų bei apdovanojimų.

Prekinis ženklas siūlo itin platų apatinio trikotažo asortimentą - teminius kostiumus, kūno kojines, kelnaites, kojinių diržus, keliaraiščius ir prisegamas kojines.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Teminis kostiumas Sexy maid

51.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.