Prekių ženklai

le Wand

le Wand yra prabangių, kokybiškų, asmeninių masažuoklių ir jų aksesuarų prekinis ženklas. Sukurtas sertifikuotos sekso ekspertės Alicia Sinclair, „le Wand“ įtraukia ir įgalina intymumą visiems. Šis malonumo įrankis buvo ilgai ieškotas ir (PAGALIAU!) atrastas, kurį naudojant didįjį „O“ pasiekt tiesiog neįmanoma. Le Wand komanda išrado klasikinį masažuoklį, patobulintomis funkcijomis ir lanksčia konstrukcija. Šiuo malonumų įrankiu gali džiaugtis visi - vyrai, moterys ir azarto miegamajame išsiilgusios poros. Šios kompanijos siekis - skatinti laisvesnę seksualinę savimonę ir dažniau mėgautis malonumais.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.