Prekių ženklai

Liberator

Liberator kompanija gamina sekso reikmenis, padedančius be jokio diskomforto mėgautis aktyviu lytiniu gyvenimu. Pristatome: pagalvėles, krėslus ir suolus, pritaikytus kuo malonesniam ir patogesniam naudojimui. Prekės tinkamos kiekvienam (ypatingai nerandantiems patogumo mėgstamose pozose) norinčiam mėgautis gilesniais ir malonesniais pojūčiais intymių žaidimų metu. Liberator asortimente taip pat rasite elegantišką juodosios linijos kolekciją, suvaržymui skirtas prekes, įvairius sekso žaisliukus ir sklandžiam aktui būtinus įvairių rūšių lubrikantus. Kompanijos misija įkvepia kurti naujus potyrius  „Mūsų gaminiai sustiprina porų intymumą įkvėpdami kūrybiškumo ir romantikos. Tikime, kad mūsų gaminiai meilės aktą daro įdomesnį ir naudingesnį. Paprasčiau tariant, mes manome, kad Liberator yra geriausias sekso išradimas ir mes esame įkvėpti pasidalinti juo su pasauliu.“ Prekės gaminamos JAV.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.