Prekių ženklai

Livia Corsetti

„Livia Corsetti“ - daugiau nei 10 metų gyvuojanti Lenkijos kompanija, įkurta Varšuvoje. Kompanija kuria itin seksualų apatinį trikotažą moterims. Šio prekinio ženklo apatinius renkasi moterys iš viso pasaulio - Paryžiaus, Šanchajaus, Dubajaus, Romos ir Varšuvos moterys jau seniai pamėgo „Livia Corsetti“ dizainus.

Prekinio ženklo apatinis trikotažas buvo sukurtas moterims, kurios nori jaustis geidžiamos, mylimos ir seksualios. Gamintojo apatinis trikotažas kuriamas atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę, o naudojamos medžiagos yra tik pačios kokybiškiausios, todėl apatinius labai malonu dėvėti ir jais grožėtis!

Kompanija „Livia Corsetti“ kuria apatinius nei kiek neatsilikdami nuo naujausių madų vėjų, todėl įsigydamos šios prekinio ženklo apatinį trikotažą, visuomet atrodysite nepriekaištingai. Kompanija gausiai apdovanota, todėl nepasigailėsite pasirinkusi „Livia Corsetti“.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.