Prekių ženklai

Love Botz

„LoveBotz“ - tai prekinis ženklas, sujungiantis seksą ir technologijas. Šis prekinis ženklas priklauso kompanijai XRBRANDS, įkurtai 2007 - aisiais Kalifornijoje, JAV. 

„LoveBotz“ - tai sekso technologijų ateitis čia ir dabar. Šis prekinis ženklas kuria sekso mašinas, kurias lengva naudoti namuose. „LoveBotz“ asortimente gausu produktų vyrams ir moterims, tik įkraunamų, tiek varomų baterijoms, tiek ir laidinių. „LoveBotz“ siūlomos sekso mašinos užtikrina geriausią našumą, koks tik yra įmanomas. Nustebinkite savo kūną naujomis sekso pozomis, didesne galia ir greičiu, bei didesniu malonumu tiek solo, tie žaidimuose su partneriu!
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Sekso mašina vyrams The Super Milker

1,400.00 €

Sekso mašina vyrams The Milker

1,400.00 €

Sekso mašina Saddle Deluxe

1,095.00 €

Sekso mašina Athenas Ultimate

1,900.00 €

Sekso mašina Axis

1,400.00 €

Priedas sekso mašinai G-Spot

46.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.