Prekių ženklai

Lovense

„Lovense“ sekso žaislai yra penkerių metų tyrimų, plėtros ir daugybės ilgų valandų darbo vaisius. Kaip prasidėjo ši kelionė? Na, o 2009 m. įmonės įkūrėjas palaikė santykius per atstumą. Seksualinio artumo trūkumas buvo rimta santykių problema ir tai paskatino jį domėtis teledildonika.

Taigi, jau po metų gimė pirmasis kompanijos produktas - nuotoliniu būdu valdomas vibratorius, valdomas programos „Skype“ pagalba. Tai buvo vienas pirmųjų tokio tipo sekso žaisliukas pasaulyje. Tai džiugino tūkstančius porų visame pasaulyje, tačiau kompanija žinojo, jog dar yra kur tobulėti.

2011–2012 m. tyrimai tęsėsi ir buvo sukurti pirmieji dvipusio interaktyvaus teledildoninio sekso žaislo prototipai. Tačiau dizainas ir technologija neatitiko „Lovense“ standartų,  todėl kūrėjai grįžo prie piešimo lentos ir panaudojo išmaniojo telefono „Bluetooth“ technologiją, kuri yra dabartinių prekinio ženklo žaislų pagrindas.

Nuo tada kompanija nenustoja tobulėti ir leidžia vis kokybiškesnius ir išmanesnius žaisliukus, atitinkančius porų ir vienišų žmonių poreikius. „Lovense“ asortimente galite rasti nuotoliniu būdu valdomus vibratorius, masturbatorius, vibruojančius kiaušinėlius ir kitas prekes, kurias galima susieti ir taip patirti malonumą ir intymumą net palaikant santykius per atstumą.

„Lovense“ unikalūs produktai yra galingi, saugūs kūnui, o kai kurie turi funkciją reaguoti į garsą ir vibruoti pagal muzikos ritmą. Perkelkite savo seksualinį pasaulį į kitą lygmenį!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vibratorius-kulka Lush 2.0

138.95 €

Išmanusis vibratorius Lovense - Lush 3

148.95 €

Lovense vibratorius Osci 2

109.61 € 128.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.