Prekių ženklai

LUST

LUST prekinio ženklo asortimentas - tai ugninga aistra Jūsų miegamajam. Įvairių tipų lubrikantai suteiks papildomą stimuliaciją ir leis be diskomforto mėgautis lytiniu aktu. Analiniai žaislai, vaginaliniai kamuoliukai, vibratoriai ar prostatos masažuokliai suteiks dar nepatirtus pojūčius Jums ir Jūsų mylimajam. Visos prekės gaminamos iš kokybiškos silikono medžiagos, yra klasikinio, akį traukiančio dizaino. Romantikams LUST siūlo išbandyti jų aromatingas masažines žvakes, praturtintas saldžiais vanilės ir braškių kvapais. Vertinantiems klasiką ir kokybę LUST - geriausias pasirinkimas!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vaginaliniai kamuoliukai Aukšta klasė

79.95 €

Feromoniniai kvepalai Sensual Unisex (5 ml)

12.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.