Prekių ženklai

Master Series

Master Series - prekinis ženklas, priklausantis vienam didžiausių sekso prekių gamintojų XRBRANDS, kuris įkurtas 2007 metais Kalifornijoje, JAV.

Master Series siūlo kartu patyrinėti savo fantazijas ir pasiduoti viliojantiems BDSM žaidimams. Prekinio ženklo asortimentas skirtas fetišui ir BDSM, jame rasite įvairiausių skaistybės diržų, dominanto ir nuolankiojo žaidimams skirtų reikmenų, medicininių įrankių ir aksesuarų. Atraskite pažangiausius BDSM žaisliukus ir leiskitės į nepamirštamą nuotykį.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.