Prekių ženklai

Mates

Prekinis ženklas „Mates“ priklauso vienam didžiausių prezervatyvų gamintojų LifeStyles. Ši kompanija įkurta daugiau nei prieš šimtmetį, kai 1905 metais Eric Ansell ėmė gaminti prezervatyvus Ričmondo mieste Australijoje. Šiandien LifeStyles yra pasaulyje pirmaujantis gamintojas, siūlantis platų prezervatyvų, lubrikantų ir kitų sekso kosmetikos produktų asortimentą.

LifeStyles yra antroji pasaulyje kompanija, valdanti tokius prekinius ženklus kaip „Mates“, „LifeStyles“, „Jissbon“, „Manix“, „Unimil“, „Bowtex“, bei ypač greitai besiplečiantį prekinį ženklą „Skyn“, gaminantį prezervatyvus be latekso.

Visi „Mates“ prezervatyvai yra aukštos kokybės ir praeina griežtus testus, bei atitinka Europos Sąjungos ir tarptautinius reikalavimus. Prezervatyvai žymimi CE bei KTE ženklinimais, be to, kompanija didžiuojasi turėdama ISO sertifikatus, kurie nurodo aukščiausia produkto kokybę.

„Mates“ asortimente rasite itin platų pasirinkimą - klasikiniai prezervatyvai, stimuliuojantis, aromatizuoti, ypač dideli, tad kiekvienas atras tai, ko ieško!
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Prezervatyvai Mates Intensity (1 vnt.)

0.32 €

Prezervatyvai Mates Protector (1 vnt.)

0.32 €

Prezervatyvai Mates King Size (1 vnt.)

0.32 €

Prezervatyvai Mates Conform (1 vnt.)

0.32 €

Prezervatyvai Mates Mixed Flavours (1 vnt.)

0.32 €

Prezervatyvai Mates Ribbed (1 vnt.)

0.32 €

Prezervatyvai Mates Ultra Thin (1 vnt.)

0.32 €

Prezervatyvai Mates Natural (1 vnt.)

0.32 €

Prezervatyvai Mates Original (1 vnt.)

0.32 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.