Prekių ženklai

Monkey Spanker

Neapsigaukite kiek neįprastu Monkey Spanker masturbatoriaus dizainu. Galbūt atrodo keistai, neramina, tačiau patikiname, kad šis žaisliukas suteiks tokį patį malonumą kaip ir kiti vibruojantys masturbatoriai. Švelni, tikrą žmogaus odą primenanti medžiaga maloniai apgaubs Jūsų pasididžiavimą padovanodama tikriausius pojūčius. Naudojimas išties paprastas, o malonumas didelis. Monkey Spanker galima naudoti tiek solo, tiek poroje. Sukurtas ir pagamintas Anglijoje.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.