Prekių ženklai

Moressa

„Moressa“ - sekso žaisliukų etalonas savo dizainu, kokybe ir technologijomis. Ši kompanija kuria novatoriškus sekso žaisliukus, rūpinasi kiekviena proceso dalimi tam, kad užtikrintų geriausią rezultatą. Šis prekinis ženklas tai jėgos, energijos ir garantijos simbolis. 

Pirkdami „Moressa“ sekso žaisliukus neabejotinai būsite susieti su šiuolaikiniu pasauliu ir jo technologijomis. Kiekvienas prekinio ženklo žaisliukas suteiks Jums išskirtinius pojūčius. Kompanija kuria įvairiausius sekso žaislus - nuo vibratorių moterims, masturbatorių vyrams, iki įvairių porai skirtų žaisliukų, todėl kiekvienas išsirinks sau tinkamiausią.

„Moressa“ naudoja ik aukščiausios kokybės medicininį silikoną, o gaminių dizainai pasižymi ergonomika, štai kodėl kompanijos rezultatai tokie puikūs. Kompanija nuolat tobulina savo gaminius, dirba kuriant naujoviškus, klientų lūkesčius atitinkančius dizainus.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vibratorius Amoressa

74.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.