Prekių ženklai

OVO

Įspūdinga, virš šimto apdovanojimų pelniusi OVO kolekcija siūlo įsigyti vibratorius, kiaušinėlius, vaginalinius kamuoliukus, masažuoklius, penio žiedus ir prostatos masažuoklius. OVO kompanija didelį dėmesį skiria sekso žaisliukų formoms, kiekvienas OVO gaminys aptakių formų ir elegancijos derinys. Nepamirštos ir funkcijos bei vibracijos programos didesniam malonumui. Mėgautis OVO produkcija galėsite ir vandenyje (duše, vonioje, nuosavame baseine). Panaudojimo galimybių daug, beliko išlaisvinti fantazijas! Produkcija gaminama Vokietijoje.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vaginalinių kamuoliukų rinkinys Meilė (rožinis)

43.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.