Prekių ženklai

Palm Power

Palm Powder yra vienas populiariausių erotinių masažuoklių gamintojų. Įvairaus dydžio masažuokliai gaminami iš kūnui saugios ir malonios silikono medžiagos. Asortimentas papildytas įvairia masažuokliams reikalinga atributika (skirtingų rūšių, dydžių galvutės ir įkrovikliai). Palm Powder masažuokliai yra galingi ir funkcionalūs, todėl erogeninių zonų stimuliacija su šiais masažuokliais prives Jus prie aukščiausio orgazmo gyvenime!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Kūno masažuoklis Jenga

99.95 €

Masažuoklis Palmpower Extreme (juodas)

139.00 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.