Prekių ženklai

Petits Joujoux

Petits Joujoux - prancūziškas gundymo menas telpantis minimaliose romantikos detalėse. Ši kompanija pristato aromatines, masažines žvakes. Tarpusavyje persipinantys kvapai veikia kaip natūralus afrodiziakas. Žvakės liepsna, kerintis aromatas ir mylimojo švelnūs prisilietimai - viskas ko reikia nepamirštamai nakčiai. Žvakes galima naudoti tiek intymiam masažui, tiek namų jaukumui sukurti. Žvakės yra gaminamos iš natūralių ingrediantų ir visos „Petits Jojoux“ žvakės yra be parabenų, dirbtinių dažiklių. Drąsiai išbandykite ir jau šį vakarą sukurkite nepamirštamą. 

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Petits Joujux masažo aliejus – žvakė London

8.95 €

Petits Joujux masažo aliejus – žvakė Paris

8.95 €

Petits Joujux masažo aliejus – žvakė Athens

8.95 €

Petits Joujux masažo aliejus – žvakė Orient

8.95 €

Petits Joujux masažo aliejus – žvakė Rome

8.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.